Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Nemocnica

Deň otvorených dverí

14.6.2019

Nemocnica Komárno, člen skupiny AGEL, usporiadala 14. júna 2019 Deň otvorených dverí (DOD). Podujatie trvalo od 9:00 do 13:00 hodiny, účasť návštevníkov prevažne z miestnych základných škôl presiahla 350 hostí.

Nemocnica Komárno usporiada pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi netradičný Deň otvorených dverí. Nešlo o bežné sprístupnenie priestorov verejnosti, ale o zážitkovú výuku a zábavný program pre školopovinné deti.

Základnú časť programu  Dňa otvorených dverí tvorili jednotlivé stanovišťa, ktoré boli venované predovšetkým zdravotníckej osvete. Školáci si okrem nových informácií užili aj zábavné predpoludnie s klaunmi z neziskovej organizácie Červený nos

I tohto ročný Deň otvorených dverí sa niesol v znamení  veľkého záujmu zo strany miestnych základných škôl. Prispelo k tomu letné počasie, pedagógovia uvítali netradičnú formu aktívneho vzdelávania.

Kontakt pre média

Mgr. Radka Miloševská