Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Rýchly kontakt

+421 (0)35 7909 111
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Žiadame všetkých pacientov, ktorí majú podozrenie alebo príznaky koronavírusu, aby bezodkladne kontaktovali svojho všeobecného lekára, v prípade vážneho stavu telefónne číslo 155.


OZNAM PRE PACIENTOV

Nemocnica Komárno s.r.o. oznamuje pozastavenie plánovaných operačných zdravotných  výkonov, plánovaných hospitalizácii alebo odkladných diagnostických výkonov u paciento, ktorí nevyžadujú neodkladnú zdravotnú starostlivosť.

ZÁKAZ NÁVŠTEV

na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva platí od 6. marca 2020  v  Nemocnici Komárno  z dôvodu pretrvávajúceho výskytu chorobnosti na respiračné ochorenia a chrípku (nie na koronavírus), zákaz návštev na všetkých oddeleniach, a to až do odvolania.

Vážení pacienti

Prosíme Vás o príchod do nemocnice po 07.00 hod. na vyšetrenia, nakoľko triediace miesto je otvorené od 07.00 hod.

Ďakujeme za pochopenie.


Nemocnica Komárno s viac ako 110-ročnou históriou je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v regióne. Poskytuje liečebno-preventívnu starostlivosť pre takmer 110 tis. obyvateľov spádového územia okresu Komárno. Odbornú zdravotnú starostlivosť poskytujeme našim pacientom na 11 lôžkových oddeleniach, 3 jednotkách intenzívnej starostlivosti (JIS), v 23 ambulanciách a 10 oddeleniach spoločných liečebných a vyšetrovacích zložiek.


alt

Virtuálne prehliadky

Radi by ste videli aj tie časti našej nemocnice, kam môžu iba zdravotníci? Navštívte virtuálnu prehliadku vybraných priestorov našej nemocnice.
alt

Bezpečný AGEL

Rovnako ako všetky ostatné zdravotnícke zariadenia skupiny AGEL je aj Nemocnica Komárno zapojená do programu Bezpečný AGEL.
alt

Pracujte u nás

Ponúkame Vám zamestnanie na pracoviskách, ktoré disponujú najmodernejšou liečebno-diagnostickou technikou a skúsenými tímami.